Thalys: Paryż - Amsterdam - Bruksela - Kolonia

Weekendowy Eurotrip po czterech państwach

«
»
TGV - pociągiem przez Europę
Paryż kolejowa stolica Europy
«
»
Bernina Express - kolej panoramiczna przez Szwajcarię
Bernina Express - szwajcarskie passy
«
»
Ostatnie artykuły
Koleje zagraniczne, zwiedzaj Europę pociągiem

Koleje zagraniczne, zwiedzaj Europę pociągiem

Czy marzysz o wspaniałej podróży pełnej wyjątkowych przeżyć po najbardziej fascynujących zakątkach naszego kontynentu? Wyobraź sobie, że każdy dzień Twoich wakacji to okazja do zwiedzania kolejnego miasta, poznawania nowych kultur i odkrywania niesamowitych krajobrazów.
Wygodne przesiadki w pociągach PKP

Przesiadki w pociągach PKP

Teraz dojedziesz tam gdzie chcesz i kiedy chcesz — czyli tak jak lubisz! Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygodnie podróżować, mając pewność, że zawsze dotrzesz do celu na czas? My wiemy jak to robić! Wprowadzamy nowy wymiar podróżowania.

Kolej na las!

Więcej drzew w polskich lasach - to prosty cel nowej akcji EuroPodróży. Co   zrobić, by dołączyć do akcji? Nie musisz ruszać się z miejsca, wystarczy, że podzielisz się swoją opinią, a my posadzimy drzewa. Ruszamy już 1 czerwca!
bezpieczny zakup bileyu pkp

Bezpieczeństwo, wsparcie i szybkość!

Z pasją każdego dnia dbamy o wsparcie, bezpieczeństwo i szybkość w opiece nad klientem i jego podróżą. Ułatwiamy wyszukiwanie połączeń kolejowych po Polsce (intuicyjna wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy), bezpieczny zakup biletu na pociąg (różne sposoby płatności) i szybkie zarządzanie rezerwacją (dzięki funkcjonalnościom skrojonym pod użytkownika). Ty kupujesz bilet, My ułatwiamy podróżowanie.
europodroze-charytatywnie

Dobroczynność i e-book dla Ciebie!

Wspólnie zebraliśmy 10 000 złotych dla podopiecznych Fundacji Między Niebem a Ziemią! W ramach akcji świątecznej każdy klient kupujący bilet na pociąg przez serwis EuroPodroże.pl mógł przyłączyć się do zbiórki (którą sami też wsparliśmy finansowo), a w zamian dostawał e-book o tematyce podróżniczej.
biletpkpnasms

Kup bilet przez EuroPodróże.pl i zyskaj

Nasza misja brzmi: ułatwiamy podróżowanie! Należy dodać, że na wszystkich etapach podróży – od wyszukiwania połączeń, przez zakup biletu na pociąg aż po opiekę posprzedażową. Zapewniamy profesjonalne wsparcie wielojęzycznego BOK, bilet na e-mail i SMS (i przypomnienie sms przed odjazdem), oraz dostarczenie jednym kliknięciem biletu do Twojego kalendarza.
Wygraj voucher 500 zł

Konkurs – Wygraj VOUCHER 500 zł na podróże pociągiem

Wakacje to czas podróży i zwiedzania nowych miejsc! Przygotowaliśmy konkurs, w którym możesz wygrać voucher 500 zł na podróże pociągiem po Polsce i Europie! Co należy zrobić, aby go zdobyć?
Bilet PKP na telefonie

Panel Klienta – Poczuj wolność podróżowania!

W serwisie EuroPodróżach.pl stawiamy na wygodę - wypróbuj Strefę Klienta. Podgląd założonych rezerwacji, możliwość zakupu, wymiany i zwrotu biletu zawsze w zasięgu ręki na twoim smartfonie.  Bądź mobilny i podróżuj z EuroPodróże.pl.
Planowanie podróży pociągiem

Zobacz gdzie możesz pojechać pociągiem

Czy wiesz, że Europa opleciona jest siatką nowoczesnych kolei, docierających do ponad 20 000 miejscowości w wielu krajach? To niezliczona ilość możliwości podróżnych! Jeżeli planujesz podróż pociągiem i poszukujesz inspiracji…z pewnością zainteresuje Cię nasze inspiracje podróżnicze!
Podróż pociągiem

Dlaczego EuroPodróże.pl? Poznaj nasze zalety

Rosnąca mobilność oraz świadomość przyzwyczajonych do europejskiej jakości podróży pociągiem pasażerów, stawiają nowe wyzwania na gruncie obsługi klienta, który oczekuje ich również na polskim gruncie. Odpowiedzią na te oczekiwania jest serwis EuroPodróże.pl, gdzie klient oraz jakość oferty i obsługi - są zawsze na pierwszym miejscu!
  • 1
Wyszukaj połączenie