Thalys: Paryż - Amsterdam - Bruksela - Kolonia

Weekendowy Eurotrip po czterech państwach

«
»
TGV - pociągiem przez Europę
Paryż kolejowa stolica Europy
«
»
Bernina Express - kolej panoramiczna przez Szwajcarię
Bernina Express - szwajcarskie passy
«
»
Ostatnie artykuły

Poznaj nas na Dworcu

EuroPodróże na Dworcu Głównym w Krakowie – to już wkrótce! Zapraszamy na spotkanie w dniach 12, 13 i 15 kwietnia w godzinach 7-11 i 13-17. Przyjdź i spotkaj naszych sympatycznych przedstawicieli w pomarańczowych bluzach. Sprawdź atrakcje jakie na Ciebie czekają!

Wilno: Podróż przez Kresy z EuroPodróże

Wilno, stolica Litwy, to miasto bogate w historię, kulturę i architekturę, które zdecydowanie warto dodać na listę miejsc do zwiedzania w tym roku. Dla podróżujących z Polski, EuroPodróże oferuje wygodną opcję podróży pociągiem. Od znalezienia się w magicznym Wilnie, dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć na stronie www.europodroze.pl, gdzie wygodnie zarezerwujesz bilet kolejowy.

Podróżuj pociągiem i odbierz voucher do Empiku

Wybierz się w podróż z EuroPodróże! Kupując bilet przez naszą aplikację zyskujesz wygodę podróży, ale i szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród: voucher do sklepu Empik o wartości 50 lub 100 zł! Nie zwlekaj! Niech Twoja podróż stanie się nie tylko wyjątkowym przeżyciem, ale także szansą na zdobycie cennych nagród. Tylko trzy, proste kroki dzielą Cię od otrzymania voucheru do sklepu Empik!

Na zimowy urlop udaj się pociągiem

Dla tych, którzy w ferie, zamiast uciekać od zimy do ciepłych krajów, wolą z niej korzystać, mamy kilka ciekawych rozwiązań, które pomogą zaplanować niejedną podróż i wybrać odpowiedni kierunek. Zimowy urlop kojarzy się przede wszystkim z górskimi stokami i malowniczymi widokami i słusznie!

EuroPodróże wspiera Stowarzyszenie mali bracia Ubogich

Z okazji Dnia Babci i Dziadka, nasz serwis EuroPodróże postanowił wesprzeć Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, przekazując darowiznę w wysokości 10 tysięcy złotych. To dla nas ważne święto, a pomoc dla osób starszych i osamotnionych to wyjątkowy prezent, który z radością przekazujemy.

Tanie, proste i wygodne podróże kolejowe dla seniora

Zbliż się do tych, których kochasz, w wygodny i spokojny sposób. Sieć kolejowa jest wciąż rozwijana, a jej połączenia obejmują całą Polskę, umożliwiając Ci odwiedzenie rodzinnych miejsc czy zwiedzanie niesamowitych zakątków naszego kraju – wygodnie, szybko i samodzielnie!

Czas na podróż z prezentami!

Wybierz się w podróż Pendolino lub I klasą Intercity i odbierz voucher do sklepu Empik o wartości 50 zł!

Posadź drzewo za choinkę

W okresie świątecznym, od 6 grudnia do 6 stycznia, zapraszamy wszystkich podróżnych do wzięcia udziału w naszej wyjątkowej kampanii "Posadź drzewko za choinkę". To świąteczna odsłona akcji Kolej na las, której głównym celem jest zalesienie polskich lasów i przyczynienie się do redukcji dwutlenku węgla.

Posadź swoje drzewo z EuroPodróże

Nasza pierwotna akcja cieszy się sporą popularnością, która zdecydowanie przerosła nasze oczekiwania. Idąc za ciosem i odzewem naszych klientów, wprowadzamy nową opcję, w której można jeszcze bardziej wesprzeć naszą akcję. Jest nią możliwość przekazania darowizny, w dowolnej kwocie, na rzecz naszej akcji. Zrobisz to w dwóch prostych krokach podczas rezerwacji biletów kolejowych w naszym serwisie.

Kup bilet i wygraj Voucher do Empik

Na entuzjastów kolejowych podróży i miłośników wygodnych zakupów czeka nie lada okazja! Mamy do rozdania 1000 voucherów o wartości 100 zł i 50 zł! Weź udział w naszej świątecznej akcji promocyjnej i otrzymaj bon do wykorzystania w sklepach Empik!
  • 1
  • 2
Wyszukaj połączenie