Thalys: Paryż - Amsterdam - Bruksela - Kolonia

Weekendowy Eurotrip po czterech państwach

«
»
TGV - pociągiem przez Europę
Paryż kolejowa stolica Europy
«
»
Bernina Express - kolej panoramiczna przez Szwajcarię
Bernina Express - szwajcarskie passy
«
»
Ostatnie artykuły
Eurostar bilety online

Londyn i Paryż w dwa dni pociągiem Eurostar!
Recepta na podróż

Myślisz, że zwiedzanie każdej ze stolic wymaga osobnego wyjazdu? Nowoczesne pociągi europejskie pozwalają na swobodne i szybkie przemieszczanie się pomiędzy różnymi państwami. Eurostar to pociąg kursujący codziennie między Londynem i Paryżem, w odstępach co ok. 30 minut. Pociąg zatrzymuje się na stacjach St Pancras International w Londynie oraz Gare du Nord w Paryżu i pozwala, tym samym, na przedostanie się z centrum do centrum obu stolic w 2 godziny 15 minut!
Połączenia międzynarodowe z Polski

Recepta na podróż: Naddunajskie stolice
Budapeszt - Bratysława - Wiedeń

Trzy, świetnie skomunikowane ze sobą europejskie stolice, połączone wspólną historią, dziedzictwem kulturowy oraz Dunajem, przepływającym przez każdą z nich. Wybierając pociąg, w każdej z nich możemy spędzić tyle czasu ile chcemy oraz kolejność w jakiej chcemy je zwiedzać!
Włochy bilety online

Recepta na podróż: Wenecja – Padwa – Bolonia
Zwiedzanie Włoch pociągiem

Włochy słyną z niesamowitej ilości zabytków, ciekawej historii, doskonałej kuchni oraz atrakcji turystycznych, które po prostu trzeba zobaczyć. Często planując urlop decydujemy się na jeden kierunek i kupujemy bilet do konkretnego miasta. Po co jednak ograniczać się do zwiedzania jednego miejsca, skoro Włochy mają tyle do zaoferowania? Z pomocą przychodzą pociągi!
Wyszukaj połączenie