NASZE DZIAŁANIA CSR
Bliżej Ciebie, bliżej natury

Społeczna odpowiedzialność naszego biznesu
Ułatwiamy podróżowanie i robimy to w duchu zrównoważonego rozwoju. Dążymy do harmonii między postępem a naturą. Nasza społeczna odpowiedzialność obejmuje nie tylko troskę o środowisko, ale również o ludzi, naszych pracowników, podróżnych i lokalne społeczności.
Prowadzimy biznes zgodnie z naszymi wartościami
W naszej firmie pracujemy zgodnie z przyjętymi wartościami. Codziennie dbamy, aby nasze zadania były wykonywane z uwzględnieniem dobra planety i szacunku dla ludzi.
Prowadzimy akcję ekologiczną
“Kolej na las!”
Akcja pozytywnie wpływa na środowisko naturalne
Akcja wpływa na zwiększanie powierzchni lasów w Polsce
Wspieramy ekologię i społeczeństwo
W ramach zaangażowania ekologicznego, naszym priorytetem jest aktywna odbudowa środowiska naturalnego. Wdrażamy i rozwijamy działania, które przyczyniają się do ochrony i regeneracji naszej planety. Jednym z naszych konkretnych celów jest dążenie do osiągnięcia jak największej neutralności ekologicznej podróży kolejowych w Polsce.
Odpowiedzialność społeczna
To nie tylko element naszej misji, ale również praktyczne zaangażowanie w dobro społeczności. Aktywnie uczestniczymy w akcjach charytatywnych, wspierając potrzebujących oraz lokalne społeczności. Nasze działania opierają się na przekonaniu, że rozwój firmy powinien iść w parze z pozytywnym wpływem na społeczeństwo.
Odpowiedzialność w biznesie
Dobrostan pracowniczy to nasz priorytet. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie środowiska pracy, które nie tylko inspiruje, ale także troszczy się o potrzeby i rozwój naszych pracowników. Nasza odpowiedzialność w biznesie to przede wszystkim przestrzeganie standardów etycznych oraz troska o ludzi, którzy tworzą fundament naszego sukcesu.
Wspieramy równość
Pragniemy stworzyć otwarte środowisko pracy, w którym każdy pracownik czuje się szanowany i doceniany niezależnie od płci, wieku czy orientacji. Jesteśmy dumni z różnorodności naszego zespołu, gdzie kobiety pełnią kluczowe role w kadrze zarządzającej, a nasi pracownicy reprezentują różne narodowości.
Wsparcie młodych talentów
Nasze programy praktyk umożliwiają młodym zdobywanie cennego doświadczenia oraz kompetencji i pod czujnym okiem naszych wykwalifikowanych specjalistów. Nasze praktyki nie tylko wzbogacają o cenną wiedzę, ale także stwarzają inspirujące środowisko do nauki i rozwoju zawodowego.