Thalys bilety onlineEurostar (dawniej Thalys) to szybki pociąg, który kursuje pomiędzy Francją (Paryż), Belgią, Holandią oraz Niemcami. W sumie dociera do 17 największych miast w tym regionie Europy. Dzięki szybkiemu połączeniu podróż z Paryża do Brukseli trwa zaledwie 90 minut. Ponadto, pociągi Eurostar (dawniej Thalys) kursują z bardzo dużą częstotliwością, oferując do kilkudziesięciu połączeń na danej trasie w ciągu jednego dnia. Pierwsze połączenie Eurostar zostało uruchomione pod koniec lat 90. ubiegłego stulecia. Siatka połączeń jest stale wzbogacana o nowe kierunki takie jak Kolonia, Essen czy lotnisko w Dusseldorfie.

Podobnie jak pociągi TGV oraz Eurostar (dawniej Thalys) oferuje podróżnym klasy rezerwacyjne – pierwszą oraz drugą. Obie klasy oferują bardzo wysokie standardy podróży – wygodne siedzenia, klimatyzowane wagony, dostęp do wagonów restauracyjnych lub bufetu. Dodatkowo w klasie pierwszej podróżni mogą zarezerwować pojedyncze siedzenie z rozkładanym stolikiem, mają dostęp do darmowej prasy, napojów i posiłku.

Zakup i rezerwacja biletów na pociąg Eurostar (Thalys)

Bilety kolejowe online na pociągi Eurostar oraz inne połączenia kolejowe można zarezerwować i kupić w naszym serwisie – EuroPodróże.pl

Pierwsza klasa
Pierwsza klasa - opcja 'Le Salon'
Druga Klasa

Zapewnia pasażerom dostęp do salonów VIP na wybranych dworcach kolejowych, wygodne odchylane siedzenia, darmowy dostęp do Internetu oraz prasy, posiłki oraz napoje w cenie biletu, gniazda zasilania dla urządzeń elektrycznych.

Pociąg Eurostar (Thalys)

Pozwala pasażerom na rezerwację prywatnego przedziału dla czterech osób.

Rezerwacja biletów kolejowych
Eurostar (Thalys) - połączenia kolejowe

Zobacz szybkie pociągi europejskie