Thalys: Paryż - Amsterdam - Bruksela - Kolonia

Weekendowy Eurotrip po czterech państwach

«
»
TGV - pociągiem przez Europę
Paryż kolejowa stolica Europy
«
»
Bernina Express - kolej panoramiczna przez Szwajcarię
Bernina Express - szwajcarskie passy
«
»
Ostatnie artykuły
Letnie Igrzyska Olimpijskie 2024 we Francji: termin, lokalizacja, dojazd

Letnie Igrzyska Olimpijskie 2024 we Francji: termin, lokalizacja, dojazd

Tegoroczne Igrzyska Olimpijskie odbędą się w Paryżu i 16 innych miastach na terenie europejskiej części Francji. Część zawodów rozegrana zostanie również na Tahiti — wyspie wchodzącej w skład francuskiego terytorium zamorskiego Polinezji Francuskiej. Będzie to już trzeci raz, gdy Paryż gości Igrzyska Olimpijskie. Paryż — miasto miłości i inspiracji, zostanie gospodarzem jednej z największych imprez sportowych w 2024 roku. Sprawdź najważniejsze informacje na temat Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024, dojazdu i rozkładu pociągów między Paryżem a innymi miastami we Francji.
dworzec PKP Zielona Góra

Dworzec PKP Zielona Góra

Dworzec PKP Zielona Góra Główna, położony w sercu województwa lubuskiego, stanowi kluczowy punkt komunikacyjny dla mieszkańców regionu oraz licznych gości odwiedzających miasto.
Słupsk dworzec PKP

Dworzec PKP w Słupsku

Dworzec PKP w Słupsku jest nie tylko dogodnie położony w samym centrum miasta, ale także samo miasto zlokalizowane jest w bliskiej odległości od morza i takich ośrodków wypoczynkowych jak Ustka, Rowy albo Łeba
Dworzec PKP w Świnoujściu

Świnoujście dworzec PKP

Dworzec PKP w Świnoujściu zgodnie z oznaczeniami PKP ma klasyfikację dworca turystycznego, ponieważ większy ruch odbywa się tutaj sezonowo, a większość podróżnych to właśnie turyści.

Dworzec PKP – Tarnów

Dworzec pkp w Tarnowie to miejsce, z którego możesz udać się w wiele, nawet najbardziej odległych miejsc w Polsce, a także w Czechach i Niemczech.
Wygraj Bilety do Wiednia

Wygraj Bilety do Wiednia

Lato zbliża się wielkimi krokami, a z nim szansa na niezapomniane podróże i przygody! Dla naszych lojalnych subskrybentów mamy wyjątkową okazję, by uczynić wasze marzenia podróżnicze rzeczywistością. Przedstawiamy Konkurs Wakacyjny Europodróże - Twoja szansa na wygranie dwóch biletów do uroczego Wiednia!
dworzec PKP w Bielsku-Białej

Dworzec PKP Bielsko-Biała

Masz ochotę na podróż w góry? Bielsko-Biała jest idealnym kierunkiem. Szczególnie, że PKP Bielsko pozwoli ci na miejsce dojechać komfortowo pociągiem z wielu regionów Polski. Przedstawiamy podstawowe informacje o tej stacji.
dworzec PKP w Koszalinie

Dworzec PKP w Koszalinie

Koszalin to ważny ośrodek miejski położony na północnym zachodzie Polski. Z racji swojej lokalizacji i wielkości odgrywa istotną funkcję w kontekście transportu kolejowego. Jego znaczenie nie ogranicza się jedynie do funkcji logistycznych, ale jest jednym z ważniejszych miast na Pomorzu. Dlatego dworzec PKP w Koszalinie, zlokalizowany w samym sercu miasta, pełni istotną rolę jako punkt transportowy zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.
dworzec PKP w Kutnie

Kutno dworzec PKP

Dworzec PKP w Kutnie to niewielki przystanek, ale o dużym znaczeniu. Strategiczna lokalizacja w centralnej Polsce sprawia, że jest to punkt na ważnych liniach kolejowych. To miejsce, przez które przebiega nić łącząca wschód z zachodem Europy. Stacja Kutno posiada kategorię dworca regionalnego. Obsługuje codziennie kilka tysięcy pasażerów, oferując połączenia obejmujące pociągi osobowe, pospieszne, a także ekspresowe.
Podróż do Wiednia pociągiem. Lista atrakcji i praktyczne porady

Podróż do Wiednia pociągiem. Lista atrakcji i praktyczne porady

Wiedeń, stolica Austrii, to miasto o bogatej historii, artystycznym dziedzictwie i niezliczonych atrakcjach kulturalnych. Znane jest przede wszystkim z pięknych zabytków, wykwintnej kuchni i niepowtarzanego artystycznego klimatu. Wiedeń przyciąga każdego roku miliony turystów z całego świata. Jeśli planujesz podróż pociągiem właśnie do Wiednia, koniecznie musisz poznać listę praktycznych porad oraz najciekawszych atrakcji, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.
Wyszukaj połączenie