Thalys: Paryż - Amsterdam - Bruksela - Kolonia

Weekendowy Eurotrip po czterech państwach

«
»
TGV - pociągiem przez Europę
Paryż kolejowa stolica Europy
«
»
Bernina Express - kolej panoramiczna przez Szwajcarię
Bernina Express - szwajcarskie passy
«
»
Ostatnie artykuły

Kolej na las!

Więcej drzew w polskich lasach - to prosty cel nowej akcji EuroPodróży. Co   zrobić, by dołączyć do akcji? Nie musisz ruszać się z miejsca, wystarczy, że podzielisz się swoją opinią, a my posadzimy drzewa. Ruszamy już 1 czerwca!
bezpieczny zakup bileyu pkp

Bezpieczeństwo, wsparcie i szybkość!

Z pasją każdego dnia dbamy o wsparcie, bezpieczeństwo i szybkość w opiece nad klientem i jego podróżą. Ułatwiamy wyszukiwanie połączeń kolejowych po Polsce (intuicyjna wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy), bezpieczny zakup biletu na pociąg (różne sposoby płatności) i szybkie zarządzanie rezerwacją (dzięki funkcjonalnościom skrojonym pod użytkownika). Ty kupujesz bilet, My ułatwiamy podróżowanie.
europodroze-charytatywnie

Dobroczynność i e-book dla Ciebie!

Wspólnie zebraliśmy 10 000 złotych dla podopiecznych Fundacji Między Niebem a Ziemią! W ramach akcji świątecznej każdy klient kupujący bilet na pociąg przez serwis EuroPodroże.pl mógł przyłączyć się do zbiórki (którą sami też wsparliśmy finansowo), a w zamian dostawał e-book o tematyce podróżniczej.
biletpkpnasms

Kup bilet przez EuroPodróże.pl i zyskaj

Nasza misja brzmi: ułatwiamy podróżowanie! Należy dodać, że na wszystkich etapach podróży – od wyszukiwania połączeń, przez zakup biletu na pociąg aż po opiekę posprzedażową. Zapewniamy profesjonalne wsparcie wielojęzycznego BOK, bilet na e-mail i SMS (i przypomnienie sms przed odjazdem), oraz dostarczenie jednym kliknięciem biletu do Twojego kalendarza.
zima w mieście

5 pomysłów na zimę w mieście z dziećmi – zaplanuj podróż pociągiem

Po bożonarodzeniowym ucztowaniu i leniuchowaniu warto zadbać o zdrową aktywność, nawet jeśli przerwę świąteczną spędzacie w mieście (Wasze ciało i głowa Wam za to podziękują!). To doskonała okazja, żeby poczuć zimową aurę i zrobić rzeczy, na które zwykle brakuje nam czasu. Nowe pomysły przydadzą się, szczególnie gdy macie dzieci, które rozpiera energia i ciekawość, dlatego przygotowaliśmy dla Was listę inspiracji na kreatywne i aktywne spędzenie nadchodzących dni!
Wypad na narty biegowe pociągiem

Wybierz się na narty biegowe pociągiem i zwiedź Warszawę

Narciarstwo biegowe zyskuje coraz większą popularność, prawdopodobnie dlatego, że można je uprawiać w całej Polsce. W niniejszym artykule przedstawiamy listę 3 miejsc idealnych na narty biegowe, do których dotrzesz pociągiem. Sportową wycieczkę możesz połączyć ze zwiedzaniem stolicy. Sprawdź, gdzie wyjechać na narty biegowe do centralnej części Polski, kup bilet pkp i ruszaj w drogę!
podróże pociągiem na jarmarki świąteczne

Jak dojechać pociągiem na jarmarki świąteczne w największych miastach Polski?

Kiermasze w Dreźnie, Kopenhadze, Wiedniu czy Pradze są głównym powodem odwiedzania tych miast przez turystów w okresie zimowym, podobny trend można zobaczyć we Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku czy Warszawie. Nie ma się co dziwić, kiermasze świąteczne pozwalają nam poczuć święta wszystkimi zmysłami – przyciągają aromatycznymi zapachami i radosną muzyką, rozświetlają długie zimowe noce feerią barw i świateł oraz oferują wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych! Czysta magia!
Kup bilet na pociąg do Łodzi

Łódź – co zobaczyć i jak dojechać pociągiem?

Łódź to wyjątkowe miasto na  mapie Polski. Dawne przemysłowe imperium pełne jest zabytków, galerii sztuki i ciekawych miejsc, w których po prostu warto się zatrzymać. Dogodny dojazd do miasta ułatwiają dworce kolejowe Łódź Fabryczna,  Łódź Kaliska i Łódź Widzew, które obsługują połączenia kolejowe z całej Polski.
Kup bilet na pociąg, odbierz rabat na walizkę

Ułatwiamy podróżowanie – odbierz rabat na walizkę!

Wpadł Ci spontaniczny wyjazd lub planujesz długo wyczekiwaną podróż? Spakuj się w walizkę i podróżuj komfortowo. Zwłaszcza, że mamy dla Ciebie rabat na walizki marki Solier z okazji Black Friday.
Opóźniony pociąg, spóźniony pasażer - instrukcja co zrobić

Opóźnienie pociągu? Reklamacja w kilku krokach, podpowiadamy, jak to zrobić!

Stoisz na peronie i czekasz na pociąg i nagle na tablicy informacyjnej wyskakuje komunikat o opóźnieniu Twojego pociągu? Masz trzy wyjścia – wykażesz się cierpliwością i poczekasz, bo chcesz odbyć zaplanowaną podróż, zwrócisz zakupiony bilet pkp i kupisz na następny pociąg lub zrezygnujesz z podróży. Wszystko jednak ma swoje granice, a pasażer powinien znać swoje prawa i z nich korzystać. Tobie również może zdarzyć się spóźnienie na pociąg. W niniejszym artykule przedstawiamy, w jaki sposób uzyskać rekompensatę za opóźnienie pociągu lub spóźnienie pasażera.
Wyszukaj połączenie