Thalys: Paryż - Amsterdam - Bruksela - Kolonia

Weekendowy Eurotrip po czterech państwach

«
»
TGV - pociągiem przez Europę
Paryż kolejowa stolica Europy
«
»
Bernina Express - kolej panoramiczna przez Szwajcarię
Bernina Express - szwajcarskie passy
«
»
Ostatnie artykuły
Koleje zagraniczne, zwiedzaj Europę pociągiem

Koleje zagraniczne, zwiedzaj Europę pociągiem

Czy marzysz o wspaniałej podróży pełnej wyjątkowych przeżyć po najbardziej fascynujących zakątkach naszego kontynentu? Wyobraź sobie, że każdy dzień Twoich wakacji to okazja do zwiedzania kolejnego miasta, poznawania nowych kultur i odkrywania niesamowitych krajobrazów.
Wygodne przesiadki w pociągach PKP

Przesiadki w pociągach PKP

Teraz dojedziesz tam gdzie chcesz i kiedy chcesz — czyli tak jak lubisz! Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygodnie podróżować, mając pewność, że zawsze dotrzesz do celu na czas? My wiemy jak to robić! Wprowadzamy nowy wymiar podróżowania.

Kolej na las!

Więcej drzew w polskich lasach - to prosty cel nowej akcji EuroPodróży. Co   zrobić, by dołączyć do akcji? Nie musisz ruszać się z miejsca, wystarczy, że podzielisz się swoją opinią, a my posadzimy drzewa. Ruszamy już 1 czerwca!
bezpieczny zakup bileyu pkp

Bezpieczeństwo, wsparcie i szybkość!

Z pasją każdego dnia dbamy o wsparcie, bezpieczeństwo i szybkość w opiece nad klientem i jego podróżą. Ułatwiamy wyszukiwanie połączeń kolejowych po Polsce (intuicyjna wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy), bezpieczny zakup biletu na pociąg (różne sposoby płatności) i szybkie zarządzanie rezerwacją (dzięki funkcjonalnościom skrojonym pod użytkownika). Ty kupujesz bilet, My ułatwiamy podróżowanie.
europodroze-charytatywnie

Dobroczynność i e-book dla Ciebie!

Wspólnie zebraliśmy 10 000 złotych dla podopiecznych Fundacji Między Niebem a Ziemią! W ramach akcji świątecznej każdy klient kupujący bilet na pociąg przez serwis EuroPodroże.pl mógł przyłączyć się do zbiórki (którą sami też wsparliśmy finansowo), a w zamian dostawał e-book o tematyce podróżniczej.
biletpkpnasms

Kup bilet przez EuroPodróże.pl i zyskaj

Nasza misja brzmi: ułatwiamy podróżowanie! Należy dodać, że na wszystkich etapach podróży – od wyszukiwania połączeń, przez zakup biletu na pociąg aż po opiekę posprzedażową. Zapewniamy profesjonalne wsparcie wielojęzycznego BOK, bilet na e-mail i SMS (i przypomnienie sms przed odjazdem), oraz dostarczenie jednym kliknięciem biletu do Twojego kalendarza.
zima w mieście

5 pomysłów na zimę w mieście z dziećmi – zaplanuj podróż pociągiem

Po bożonarodzeniowym ucztowaniu i leniuchowaniu warto zadbać o zdrową aktywność, nawet jeśli przerwę świąteczną spędzacie w mieście (Wasze ciało i głowa Wam za to podziękują!). To doskonała okazja, żeby poczuć zimową aurę i zrobić rzeczy, na które zwykle brakuje nam czasu. Nowe pomysły przydadzą się, szczególnie gdy macie dzieci, które rozpiera energia i ciekawość, dlatego przygotowaliśmy dla Was listę inspiracji na kreatywne i aktywne spędzenie nadchodzących dni!
Wypad na narty biegowe pociągiem

Wybierz się na narty biegowe pociągiem i zwiedź Warszawę

Narciarstwo biegowe zyskuje coraz większą popularność, prawdopodobnie dlatego, że można je uprawiać w całej Polsce. W niniejszym artykule przedstawiamy listę 3 miejsc idealnych na narty biegowe, do których dotrzesz pociągiem. Sportową wycieczkę możesz połączyć ze zwiedzaniem stolicy. Sprawdź, gdzie wyjechać na narty biegowe do centralnej części Polski, kup bilet pkp i ruszaj w drogę!
podróże pociągiem na jarmarki świąteczne

Jak dojechać pociągiem na jarmarki świąteczne w największych miastach Polski?

Kiermasze w Dreźnie, Kopenhadze, Wiedniu czy Pradze są głównym powodem odwiedzania tych miast przez turystów w okresie zimowym, podobny trend można zobaczyć we Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku czy Warszawie. Nie ma się co dziwić, kiermasze świąteczne pozwalają nam poczuć święta wszystkimi zmysłami – przyciągają aromatycznymi zapachami i radosną muzyką, rozświetlają długie zimowe noce feerią barw i świateł oraz oferują wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych! Czysta magia!
Kup bilet na pociąg do Łodzi

Łódź – co zobaczyć i jak dojechać pociągiem?

Łódź to wyjątkowe miasto na  mapie Polski. Dawne przemysłowe imperium pełne jest zabytków, galerii sztuki i ciekawych miejsc, w których po prostu warto się zatrzymać. Dogodny dojazd do miasta ułatwiają dworce kolejowe Łódź Fabryczna,  Łódź Kaliska i Łódź Widzew, które obsługują połączenia kolejowe z całej Polski.
Wyszukaj połączenie