Pociągi ekspresowe - Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Poznań Bilety kolejowe - Polska, Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Belgia, Anglia

Połączenia kolejowe INTERCITY Pociągi Express Intercity kursujące w Polsce należą do kategorii pociągów Intercity uruchamianych przez przewoźników kolejowych w różnych krajach Europejskich. Przejazd pociągu charajteryzuje się mała liczbą stacji pośrednich oraz wysoką prędkością maksymalną, wpisując się tym samym w poczet połączeń pospiesznych. Pociągi typu Intercity obsługują połączenia pomiędzy największymi polskimi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Kołobrzeg, Katowice, Poznań, Rzeszów i Wrocław, łącząc południe z północą kraju oraz wschód z zachodem. Pociągi Intercity posiadają ofertę łączoną z TLK, umożliwiając tym samym podróż dwoma pociągami na jednym bilecie kolejowym. Pociągi Intercity - są klimatyzowane, posiadają strefę barową WARS w której można kupić posiłek. Coraz częściej znajdziemy w nich gniazdka elektryczne, do których można podpiąć ładowarkę do telefonu i laptopa. Pociągi posiadają automatycznie zamykane drzwi oraz są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz podróżujących pociągiem z dziećmi. W pociągach Intercity można przewozić również rowery i narty. Pociąg objęty jest obowiązkiem wcześniejszej rezerwacji miejsc..Bilety na pociągi Intercity oraz inne połączenia kolejowe można zarezerwować i kupić w naszym serwisie – EuroPodróże.pl

Pierwsza klasa
Przedziały menedżerskie
Druga klasa
Wagony są bezprzedziałowe. Regulowane fotele, odstępy między siedzeniami oraz indywidualne oświetlenie, sprawia, że podróżni nie przeszkadzają sobie nawzajem i mogą w spokoju cieszyć się podróżą. Pasażerowie mają możliwość zakupu przekąsek i napojów z mobilnego minibaru.
INTERCITY - Pierwsza klasa
To specjalnie wydzielony przedziały, w którch można podróżować w podwyższonym komforcie lub przygotować się na rozmowy biznesowe podczas przejazdu pociągiem do miejsca spotkania.
INTERCITY - Przedziały menedżerskie
Wszystkie wagony II klasy pociągów Intercity posiadają klimatyzację, toalety oraz automatycznie otwierane drzwi oraz urządzenia wzmacniające sygnał telefoniczny.
INTERCITY - Druga klasa

Sprawdź gdzie jeszcze możesz pojechać pociągiem po Europie

Zobacz szybkie pociągi europejskie