Posadź drzewo za choinkę

Opublikowany: 2023/12/06
Kategoria: O nas

W EuroPodróże choinki wracają do korzeni. W okresie świątecznym, kiedy mnóstwo drzew jest wycinanych, posadzimy 100 nowych! Dołącz do nas i oddaj świąteczne drzewko przyrodzie.

Jak to zrobić? W okresie świątecznym, od 6 grudnia do 6 stycznia, zapraszamy wszystkich podróżnych do wzięcia udziału w naszej wyjątkowej kampanii „Posadź drzewko za choinkę”. To świąteczna odsłona akcji Kolej na las, której głównym celem jest zalesienie polskich lasów i przyczynienie się do redukcji dwutlenku węgla.

Jak to działa?
My sadzimy 100 drzew, a Ty możesz dodatkowo wesprzeć naszą inicjatywę na dwa sposoby:

1.  Podczas zakupu biletu kolejowego na naszym portalu, gdzie każdy podróżny ma możliwość przekazania dobrowolnej darowizny na rzecz sadzenia drzew.
2.  Więcej informacji o zasadach akcji i jej regulamin znajdziesz tutaj
Przez podzielenie się opinią na naszej wizytówce Google. Szczegóły akcji i zasady jej działania poznasz, wchodząc tutaj

Dlaczego warto wziąć udział?
Święta to czas prezentów, a razem z nami możesz podarować go naturze. Twój udział w akcji to konkretny krok w kierunku ochrony środowiska, sadzenie drzew to inwestycja w przyszłość naszej planety. Każda darowizna, nawet najmniejsza, ma ogromne znaczenie, a im więcej środków zdołamy zebrać, tym mocniej wpłyniemy na poprawę zalesienia w Polsce.

Już teraz weź udział w naszej akcji i zaproś do inicjatywy znajomych. „Posadź drzewko za choinkę” i razem z EuroPodróże wkrocz w nadchodzący rok z sercem dla przyrody! Podarujmy sobie lepsze jutro, dbając o naszą planetę, dbamy również o naszą przyszłość. Sadząc drzewa, pomagamy w redukcji dwutlenku węgla i tworzymy zdrowsze otoczenie dla przyszłych pokoleń.

Wyszukaj połączenie