PKP Węgliniec - Nowogród Bobrzański. Rozkład jazdy pociągów
Połączenia PKP na trasie Węgliniec – Nowogród Bobrzański obsługuje m. in. REG. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 12:39 z dworca PKP Węgliniec. Ostatni pociąg do Nowogród Bobrzański wyrusza o godzinie 20:52. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek WINNICA. Podróż tym pociągiem trwa 01:42. Na trasie Węgliniec – Nowogród Bobrzański kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Nowogród Bobrzański.
Rozkład jazdy pociągów Węgliniec - Nowogród Bobrzański
Węgliniec Nowogród Bobrzański
Jak kupić tani bilet Węgliniec - Nowogród Bobrzański?
Kup bilet do Nowogród Bobrzański wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.
Kup bilet Węgliniec - Nowogród Bobrzański przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.