Bilety na pociąg. Wyszukiwarka połączeń PKP - EuroPodróże

PKP Łętownia - Rudnik nad Sanem. Rozkład jazdy pociągów

Połączenia PKP na trasie Łętownia – Rudnik nad Sanem obsługuje m. in. REG. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 05:05 z dworca PKP Łętownia. Ostatni pociąg do Rudnik nad Sanem wyrusza o godzinie 17:16. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek . Podróż tym pociągiem trwa 00:05. Na trasie ŁętowniaRudnik nad Sanem kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Rudnik nad Sanem.

Rozkład jazdy pociągów Łętownia - Rudnik nad Sanem

Łętownia Rudnik nad Sanem

05:05
05:11
Kursuje w: pn., wt., śr., cz., pt., sb.
0h 6min
REG 32500
06:12
06:18
0h 6min
REG 32502
15:23
15:28
0h 5min
REG 32504
17:16
17:21
0h 5min
REG 32506

Jak kupić tani bilet Łętownia - Rudnik nad Sanem?

Kup bilet do Rudnik nad Sanem wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.

Kup bilet Łętownia - Rudnik nad Sanem przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast

Pokaż rozkład
PKP Łętownia - Rudnik nad Sanem - Rozkład jazdy pociągów | EuroPodróże