Bilety na pociąg. Wyszukiwarka połączeń PKP - EuroPodróże

PKP Babica - Lesko Łukawica. Rozkład jazdy pociągów

Połączenia PKP na trasie Babica – Lesko Łukawica obsługuje m. in. REG. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 05:20 z dworca PKP Babica. Ostatni pociąg do Lesko Łukawica wyrusza o godzinie 12:28. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek . Podróż tym pociągiem trwa 03:18. Na trasie BabicaLesko Łukawica kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Lesko Łukawica.

Rozkład jazdy pociągów Babica - Lesko Łukawica

Babica Lesko Łukawica

05:20
08:38
Kursuje w: śr., cz., pt., sb., nd.
3h 18min
REG 30801
12:28
16:00
Kursuje w: pn., wt., śr., cz., pt.
3h 32min
REG 30805

Jak kupić tani bilet Babica - Lesko Łukawica?

Kup bilet do Lesko Łukawica wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.

Kup bilet Babica - Lesko Łukawica przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast

Pokaż rozkład