Bilety na pociąg. Wyszukiwarka połączeń PKP - EuroPodróże

PKP Łuków - Rejowiec. Rozkład jazdy pociągów

Połączenia PKP na trasie Łuków – Rejowiec obsługuje m. in. IC. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 10:44 z dworca PKP Łuków. Ostatni pociąg do Rejowiec wyrusza o godzinie 13:09. Na trasie ŁukówRejowiec kursują również inne pociągi: REG - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Rejowiec.

Rozkład jazdy pociągów Łuków - Rejowiec

Łuków Rejowiec

10:44
14:09
3h 25min
IC 12104IC 52100
13:09
16:25
3h 16min
REG 12226

Jak kupić tani bilet Łuków - Rejowiec?

Kup bilet do Rejowiec wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.

Kup bilet Łuków - Rejowiec przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast

Pokaż rozkład