Połączenia kolejowe Eurostar

Londyn i Paryż w dwa dni pociągiem Eurostar!

Opublikowany: 2019/03/21
Kategoria: Recepty na podróż

Londyn i Paryż w dwa dni pociągiem Eurostar!

Myślisz, że zwiedzanie każdej ze stolic wymaga osobnego wyjazdu? Nowoczesne pociągi europejskie pozwalają na swobodne i szybkie przemieszczanie się pomiędzy różnymi państwami. Eurostar to pociąg kursujący codziennie między Londynem i Paryżem, w odstępach co ok. 30 minut. Pociąg zatrzymuje się na stacjach St Pancras International w Londynie oraz Gare du Nord w Paryżu i pozwala, tym samym, na przedostanie się z centrum do centrum obu stolic w 2 godziny 15 minut!

Londyn i Paryż w weekend – myśleliście że to niemożliwe? Nie z pociągiem Eurostar i naszą receptą na podróż!

Londyn i Paryż to dwie europejskie stolice znane zarówno ze światowej sławy zabytków, jak Wieża Eiffla czy Big Ben, jak i ciekawych miejsc, wystarczy wspomnieć dzielnice Montmarte czy londyński Camden. Londyn jest największą stolicą Europy i najchętniej odwiedzanym miastem przez turystów. Paryż to stolica zakochanych oraz mody. Wydaje się, że na zwiedzenie każdego z miast potrzeba przynajmniej tygodnia. Nie zawsze jednak mamy tyle czasu…

Przeczytaj receptę jak zwiedzić:

Paryż w 4 godziny Czytaj
Londyn w 4 godzinyCzytaj

Sprawdź rozkład jazdy i kup bilet na:

Pociąg Eurostar Londyn – Paryż – LondynCzytaj

Rezerwacja i zakup biletów

Rezerwacji biletu można dokonać przez formularz rezerwacyjny, e-mail: kontakt@europodroze.pl lub telefonicznie: 703 402 010 (Koszt połączenia: 2,58 PLN z VAT/min). Zapraszamy do kontaktu!

Więcej recept na podróż pociągiem po Europie

I jak podobał się wam weekend z Europodroze? Mamy więcej takich recept w zanadrzu. Jeśli masz ochotę na nowe wrażenia to kolejne znajdziesz tutaj:

Recepty na podróżCzytaj
Wyszukaj połączenie