Pociągi na relacji Zduńska Wola - Łask. Rozkład jazdy PKP

Połączenia PKP na trasie Zduńska Wola – Łask obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 07:18 z dworca PKP Zduńska Wola. Ostatni pociąg do Łask wyrusza o godzinie 22:14. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek ASNYK. Podróż tym pociągiem trwa 00:07. Na trasie Zduńska WolaŁask kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Łask.

07:18
07:27
EuroPodróże - clock icon 9min
IC 61106
10:05
10:12
EuroPodróże - clock icon 7min
IC 7320
11:35
11:43
EuroPodróże - clock icon 8min
IC 65124
15:54
16:02
EuroPodróże - clock icon 7min
IC 72102
16:18
16:25
EuroPodróże - clock icon 7min
IC 6520
18:56
19:04
EuroPodróże - clock icon 7min
IC 6122
21:18
21:25
EuroPodróże - clock icon 7min
IC 81108
22:14
22:21
EuroPodróże - clock icon 7min
IC 6120

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast