Rozkład jazdy PKP na relacji Września - Żyrardów

Połączenia PKP na trasie Września – Żyrardów obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 06:16 z dworca Września. Ostatni pociąg do Żyrardów wyrusza o godzinie 20:38. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek WARTA. Podróż tym pociągiem trwa 02:12. Na trasie WrześniaŻyrardów kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Żyrardów.

06:16
08:28
EuroPodróże - clock icon 2h 12min
IC 71104
08:07
10:31
EuroPodróże - clock icon 2h 24min
IC 72100
11:52
14:11
EuroPodróże - clock icon 2h 18min
IC 81107
13:38
15:50
EuroPodróże - clock icon 2h 12min
IC 81102
15:45
18:04
EuroPodróże - clock icon 2h 19min
IC 83100
18:10
20:30
EuroPodróże - clock icon 2h 20min
IC 71100
20:38
22:59
EuroPodróże - clock icon 2h 21min
IC 81100

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast