Rozkład jazdy PKP na relacji Września - Krzyż Wielkopolski

Połączenia PKP na trasie Września – Krzyż Wielkopolski obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 08:03 z dworca Września. Ostatni pociąg do Krzyż Wielkopolski wyrusza o godzinie 16:10. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek GÓRSKI. Podróż tym pociągiem trwa 01:52. Na trasie WrześniaKrzyż Wielkopolski kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Krzyż Wielkopolski.

08:03
10:13
EuroPodróże - clock icon 2h 10min
IC 18100
12:27
14:20
EuroPodróże - clock icon 1h 52min
IC 38100
14:47
16:43
EuroPodróże - clock icon 1h 56min
IC 18102
16:10
18:15
EuroPodróże - clock icon 2h 5min
IC 18106

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast