Rozkład jazdy PKP na relacji Września - Dobiegniew

Połączenia PKP na trasie Września – Dobiegniew obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 08:03 z dworca Września. Ostatni pociąg do Dobiegniew wyrusza o godzinie 16:10. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek GÓRSKI. Podróż tym pociągiem trwa 02:32. Na trasie WrześniaDobiegniew kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Dobiegniew.

08:03
10:59
EuroPodróże - clock icon 2h 56min
IC 18100
12:27
15:00
EuroPodróże - clock icon 2h 32min
IC 38100
14:47
17:27
EuroPodróże - clock icon 2h 40min
IC 18102
16:10
19:08
EuroPodróże - clock icon 2h 58min
IC 18106

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast