Pociągi na relacji Wrocław Główny - Zduńska Wola. Rozkład jazdy PKP

Połączenia PKP na trasie Wrocław Główny – Zduńska Wola obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 04:42 z dworca PKP Wrocław Główny. Ostatni pociąg do Zduńska Wola wyrusza o godzinie 19:20. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek BACZYŃSKI. Podróż tym pociągiem trwa 02:22. Na trasie Wrocław GłównyZduńska Wola kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Zduńska Wola.

04:42
07:11
EuroPodróże - clock icon 2h 29min
IC 61106
07:03
09:49
EuroPodróże - clock icon 2h 46min
IC 6126
08:28
10:59
EuroPodróże - clock icon 2h 31min
IC 61102
13:50
16:22
EuroPodróże - clock icon 2h 32min
IC 6520
16:24
18:46
EuroPodróże - clock icon 2h 22min
IC 6122
19:20
22:07
EuroPodróże - clock icon 2h 47min
IC 6120

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast