Pociągi na relacji Wrocław Główny - Chorzów Batory. Rozkład jazdy PKP

Połączenia PKP na trasie Wrocław Główny – Chorzów Batory obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 10:03 z dworca PKP Wrocław Główny. Ostatni pociąg do Chorzów Batory wyrusza o godzinie 23:33. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek BOLKO. Podróż tym pociągiem trwa 01:56. Na trasie Wrocław GłównyChorzów Batory kursują również inne pociągi: TLK - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Chorzów Batory.

10:03
11:59
EuroPodróże - clock icon 1h 56min
IC 62100
20:29
22:47
EuroPodróże - clock icon 2h 18min
IC 84100
23:33
02:27
EuroPodróże - clock icon 2h 54min
TLK 61170

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast