Rozkład jazdy pociągu na relacji Wrocław Główny - Bydgoszcz

Połączenia na trasie Wrocław Główny – Bydgoszcz obsługuje m. in. TLK. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 00:23 z dworca Wrocław Główny. Ostatni pociąg do Bydgoszcz wyrusza o godzinie 20:21. Najszybszy przejazd oferuje pociąg HEWELIUSZ. Podróż tym pociągiem trwa 03:21. Na trasie Wrocław Główny – Bydgoszcz kursują również inne pociągi: IC - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Bydgoszcz.

00:23
04:08
EuroPodróże - clock icon 3h 45min
TLK 35172/3
03:25
11:45
EuroPodróże - clock icon 8h 20min
IC 6128/9
06:42
10:13
EuroPodróże - clock icon 3h 31min
IC 6505/4
10:50
14:11
EuroPodróże - clock icon 3h 21min
IC 6503/2
12:48
16:14
EuroPodróże - clock icon 3h 26min
IC 35102/3
14:50
18:22
EuroPodróże - clock icon 3h 32min
IC 3512/3
17:45
21:10
EuroPodróże - clock icon 3h 25min
IC 6501/0
20:21
23:57
EuroPodróże - clock icon 3h 36min
IC 35150/1

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast