Pociągi na relacji Wrocław Główny - Białogard. Rozkład jazdy PKP

Połączenia PKP na trasie Wrocław Główny – Białogard obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 05:37 z dworca PKP Wrocław Główny. Ostatni pociąg do Białogard wyrusza o godzinie 15:32. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek MALCZEWSKI. Podróż tym pociągiem trwa 04:59. Na trasie Wrocław GłównyBiałogard kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Białogard.

05:37
10:48
EuroPodróże - clock icon 5h 11min
IC 68101
07:33
12:51
EuroPodróże - clock icon 5h 18min
IC 48100
09:54
14:53
EuroPodróże - clock icon 4h 59min
IC 3806
11:30
16:50
EuroPodróże - clock icon 5h 20min
IC 48102
15:32
20:59
EuroPodróże - clock icon 5h 27min
IC 68102

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast