Pociągi na relacji Warszawa Zachodnia - Koło. Rozkład jazdy PKP

Połączenia PKP na trasie Warszawa Zachodnia – Koło obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 05:20 z dworca PKP Warszawa Zachodnia. Ostatni pociąg do Koło wyrusza o godzinie 22:11. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek STRZELECKI. Podróż tym pociągiem trwa 01:28. Na trasie Warszawa ZachodniaKoło kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Koło.

05:20
06:48
EuroPodróże - clock icon 1h 28min
IC 18100
07:38
09:06
EuroPodróże - clock icon 1h 28min
IC 17100
09:36
11:05
EuroPodróże - clock icon 1h 29min
IC 28104
11:30
12:58
EuroPodróże - clock icon 1h 28min
IC 18102
13:34
15:03
EuroPodróże - clock icon 1h 29min
IC 18106
17:29
18:57
EuroPodróże - clock icon 1h 28min
IC 27100
19:41
21:10
EuroPodróże - clock icon 1h 29min
IC 17104
22:11
23:57
EuroPodróże - clock icon 1h 46min
IC 18170

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast