Bilety na pociąg. Wyszukiwarka połączeń PKP - EuroPodróże

PKP Warszawa Wschodnia - Szklarska Poręba Średnia. Rozkład jazdy pociągów

Połączenia PKP na trasie Warszawa Wschodnia – Szklarska Poręba Średnia obsługuje m. in. IC. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 05:14 z dworca PKP Warszawa Wschodnia. Ostatni pociąg do Szklarska Poręba Średnia wyrusza o godzinie 05:24. Na trasie Warszawa WschodniaSzklarska Poręba Średnia kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Szklarska Poręba Średnia.

Rozkład jazdy pociągów Warszawa Wschodnia - Szklarska Poręba Średnia

Warszawa Wschodnia Szklarska Poręba Średnia

05:14
12:50
Kursuje w: pn., wt., śr., nd.
7 godz 36 min
IC 1806IC 16150
05:24
12:50
Kursuje w: cz., sb., nd.
7 godz 26 min
IC 16150

Jak kupić tani bilet Warszawa Wschodnia - Szklarska Poręba Średnia?

Kup bilet do Szklarska Poręba Średnia wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.

Kup bilet Warszawa Wschodnia - Szklarska Poręba Średnia przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast

Pokaż rozkład