Rozkład jazdy pociągu na relacji Warszawa Wschodnia - Biała Podlaska

Połączenia na trasie Warszawa Wschodnia – Biała Podlaska obsługuje m. in. IC. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 07:46 z dworca Warszawa Wschodnia. Ostatni pociąg do Biała Podlaska wyrusza o godzinie 20:45. Najszybszy przejazd oferuje pociąg BATHORY. Podróż tym pociągiem trwa 01:35. Na trasie Warszawa Wschodnia – Biała Podlaska kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Biała Podlaska.

07:46
09:32
EuroPodróże - clock icon 1h 46min
IC 11000/1
13:49
15:28
EuroPodróże - clock icon 1h 39min
IC 11002/3
16:21
18:15
EuroPodróże - clock icon 1h 54min
IC 11100/1
19:32
21:07
EuroPodróże - clock icon 1h 35min
IC 41004/5
20:45
22:30
EuroPodróże - clock icon 1h 45min
IC 11102/3

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast