Rozkład jazdy pociągu na relacji Warszawa Centralna - Kalisz

Połączenia na trasie Warszawa Centralna – Kalisz obsługuje m. in. IC. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 05:38 z dworca Warszawa Centralna. Ostatni pociąg do Kalisz wyrusza o godzinie 19:06. Najszybszy przejazd oferuje pociąg BACZYŃSKI. Podróż tym pociągiem trwa 02:59. Na trasie Warszawa Centralna – Kalisz kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Kalisz.

05:38
09:01
EuroPodróże - clock icon 3h 23min
IC 1620/1
07:32
10:31
EuroPodróże - clock icon 2h 59min
IC 2622/3
10:20
13:26
EuroPodróże - clock icon 3h 6min
IC 5620/1
14:31
17:42
EuroPodróże - clock icon 3h 11min
IC 2620/1
19:06
22:31
EuroPodróże - clock icon 3h 24min
IC 16102/3

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast