Bilety na pociąg. Wyszukiwarka połączeń PKP - EuroPodróże

PKP Szklarska Poręba Średnia - Jelenia Góra Cieplice. Rozkład jazdy pociągów

Połączenia PKP na trasie Szklarska Poręba Średnia – Jelenia Góra Cieplice obsługuje m. in. REG. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 13:22 z dworca PKP Szklarska Poręba Średnia. Ostatni pociąg do Jelenia Góra Cieplice wyrusza o godzinie 13:22. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek KAMIEŃCZYK. Podróż tym pociągiem trwa 00:34. Obecnie na trasie Szklarska Poręba ŚredniaJelenia Góra Cieplice nie kursują inne pociągi przewoźnika PKP Intercity. Pociąg kończy bieg na stacji Jelenia Góra Cieplice.

Rozkład jazdy pociągów Szklarska Poręba Średnia - Jelenia Góra Cieplice

Szklarska Poręba Średnia Jelenia Góra Cieplice

13:22
13:56
Kursuje w: pn., wt., śr., cz., pt.
0h 34min
REG 67900

Jak kupić tani bilet Szklarska Poręba Średnia - Jelenia Góra Cieplice?

Kup bilet do Jelenia Góra Cieplice wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.

Kup bilet Szklarska Poręba Średnia - Jelenia Góra Cieplice przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast

Pokaż rozkład