Pociągi na relacji Świebodzin - Rzepin. Rozkład jazdy PKP

Połączenia PKP na trasie Świebodzin – Rzepin obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 03:12 z dworca PKP Świebodzin. Ostatni pociąg do Rzepin wyrusza o godzinie 20:14. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek BERLIN-WARSZAWA-EXPRESS. Podróż tym pociągiem trwa 00:30. Na trasie ŚwiebodzinRzepin kursują również inne pociągi: EIC - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Rzepin.

03:12
03:50
EuroPodróże - clock icon 37min
IC 18170
08:14
08:44
EuroPodróże - clock icon 30min
EIC 248
10:14
10:44
EuroPodróże - clock icon 30min
EIC 246
12:14
12:44
EuroPodróże - clock icon 30min
EIC 48
13:04
13:34
EuroPodróże - clock icon 30min
IC 58
14:14
14:44
EuroPodróże - clock icon 30min
EIC 46
16:14
16:44
EuroPodróże - clock icon 30min
EIC 44
20:14
20:44
EuroPodróże - clock icon 30min
EIC 40

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast