Rozkład jazdy PKP na relacji Sulechów - Inowrocław

Połączenia PKP na trasie Sulechów – Inowrocław obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 09:06 z dworca Sulechów. Ostatni pociąg do Inowrocław wyrusza o godzinie 17:01. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek BACHUS. Podróż tym pociągiem trwa 02:31. Na trasie SulechówInowrocław kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Inowrocław.

09:06
11:37
EuroPodróże - clock icon 2h 31min
IC 75104
13:02
15:43
EuroPodróże - clock icon 2h 41min
IC 75100
17:01
19:49
EuroPodróże - clock icon 2h 48min
IC 75108

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast