Rozkład jazdy pociągu na relacji Sopot - Warszawa Centralna

Połączenia na trasie Sopot – Warszawa Centralna obsługuje m. in. EIP. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 05:39 z dworca Sopot. Ostatni pociąg do Warszawa Centralna wyrusza o godzinie 19:15. Najszybszy przejazd oferuje pociąg EIP 5310/1. Podróż tym pociągiem trwa 02:50. Na trasie Sopot – Warszawa Centralna kursują również inne pociągi: TLK, IC, EIC - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Warszawa Centralna.

05:39
08:35
EuroPodróże - clock icon 2h 55min
EIP 5300/1
05:51
09:45
EuroPodróże - clock icon 3h 53min
TLK 53100/1
06:44
09:35
EuroPodróże - clock icon 2h 51min
EIP 5302/3
08:07
11:25
EuroPodróże - clock icon 3h 18min
IC 5112/3
08:44
11:35
EuroPodróże - clock icon 2h 50min
EIP 8300/1
09:27
12:22
EuroPodróże - clock icon 2h 55min
EIP 5402/3
09:46
13:30
EuroPodróże - clock icon 3h 43min
TLK 83154/5
10:27
13:59
EuroPodróże - clock icon 3h 31min
IC 54000/1
10:40
13:35
EuroPodróże - clock icon 2h 55min
EIP 8340/1
12:40
15:34
EuroPodróże - clock icon 2h 54min
EIP 5306/7

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast