Rozkład jazdy PKP na relacji Sopot - Szczecin Dąbie

Połączenia PKP na trasie Sopot – Szczecin Dąbie obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 05:29 z dworca Sopot. Ostatni pociąg do Szczecin Dąbie wyrusza o godzinie 18:33. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek BRYZA. Podróż tym pociągiem trwa 04:08. Na trasie SopotSzczecin Dąbie kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Szczecin Dąbie.

05:29
09:59
EuroPodróże - clock icon 4h 30min
IC 58100
08:38
13:00
EuroPodróże - clock icon 4h 21min
IC 58102
10:34
14:43
EuroPodróże - clock icon 4h 8min
IC 58104
12:30
16:42
EuroPodróże - clock icon 4h 12min
IC 18104
16:24
20:44
EuroPodróże - clock icon 4h 19min
IC 58106
18:33
22:43
EuroPodróże - clock icon 4h 10min
IC 58108

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast