Rozkład jazdy PKP na relacji Sopot - Sławno

Połączenia PKP na trasie Sopot – Sławno obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 03:47 z dworca Sopot. Ostatni pociąg do Sławno wyrusza o godzinie 18:33. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek BRYZA. Podróż tym pociągiem trwa 01:48. Na trasie SopotSławno kursują również inne pociągi: TLK - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Sławno.

03:47
05:49
EuroPodróże - clock icon 2h 2min
IC 18150
05:29
07:35
EuroPodróże - clock icon 2h 6min
IC 58100
06:10
08:42
EuroPodróże - clock icon 2h 31min
TLK 38170
08:38
10:48
EuroPodróże - clock icon 2h 9min
IC 58102
10:34
12:23
EuroPodróże - clock icon 1h 48min
IC 58104
12:30
14:21
EuroPodróże - clock icon 1h 51min
IC 18104
14:07
16:30
EuroPodróże - clock icon 2h 22min
IC 18114
16:24
18:23
EuroPodróże - clock icon 1h 58min
IC 58106
18:12
20:10
EuroPodróże - clock icon 1h 58min
TLK 38152
18:33
20:24
EuroPodróże - clock icon 1h 51min
IC 58108

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast