Rozkład jazdy PKP na relacji Sopot - Ozorków

Połączenia PKP na trasie Sopot – Ozorków obsługuje m. in. TLK. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 06:53 z dworca Sopot. Ostatni pociąg do Ozorków wyrusza o godzinie 17:07. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek HUTNIK. Podróż tym pociągiem trwa 04:24. Na trasie SopotOzorków kursują również inne pociągi: IC Intercity - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Ozorków.

06:53
11:41
EuroPodróże - clock icon 4h 48min
TLK 54100
09:33
15:51
EuroPodróże - clock icon 6h 18min
TLK 54102
10:56
15:33
EuroPodróże - clock icon 4h 37min
IC 5360
14:54
19:18
EuroPodróże - clock icon 4h 24min
IC 5420
17:07
21:49
EuroPodróże - clock icon 4h 42min
IC 5132

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast