Rozkład jazdy PKP na relacji Sopot - Oława

Połączenia PKP na trasie Sopot – Oława obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 07:50 z dworca Sopot. Ostatni pociąg do Oława wyrusza o godzinie 22:49. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek ARTUS. Podróż tym pociągiem trwa 05:52. Na trasie SopotOława kursują również inne pociągi: TLK - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Oława.

07:50
13:52
EuroPodróże - clock icon 6h 2min
IC 5312
10:03
15:55
EuroPodróże - clock icon 5h 52min
IC 5314
22:49
05:30
EuroPodróże - clock icon 6h 41min
TLK 53172

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast