Rozkład jazdy PKP na relacji Sopot - Mława

Połączenia na trasie Sopot – Mława obsługuje m. in. TLK. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 05:51 z dworca Sopot. Ostatni pociąg do Mława wyrusza o godzinie 23:31. Najszybszy przejazd oferuje pociąg WYBRZEŻE. Podróż tym pociągiem trwa 02:04. Na trasie Sopot – Mława kursują również inne pociągi: IC - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Mława.

05:51
08:12
EuroPodróże - clock icon 2h 20min
TLK 53100/1
08:07
10:11
EuroPodróże - clock icon 2h 4min
IC 5112/3
09:46
12:04
EuroPodróże - clock icon 2h 17min
TLK 83154/5
13:42
16:00
EuroPodróże - clock icon 2h 18min
TLK 81114/5
19:27
21:44
EuroPodróże - clock icon 2h 17min
TLK 53170/1
23:31
02:02
EuroPodróże - clock icon 2h 31min
TLK 83170/1

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast