Rozkład jazdy PKP na relacji Sopot - Legionowo

Połączenia PKP na trasie Sopot – Legionowo obsługuje m. in. TLK. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 04:46 z dworca Sopot. Ostatni pociąg do Legionowo wyrusza o godzinie 23:46. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek WYBRZEŻE. Podróż tym pociągiem trwa 03:03. Na trasie SopotLegionowo kursują również inne pociągi: IC Intercity - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Legionowo.

04:46
07:52
EuroPodróże - clock icon 3h 6min
TLK 53104
07:57
11:01
EuroPodróże - clock icon 3h 3min
IC 5112
09:51
13:06
EuroPodróże - clock icon 3h 15min
TLK 83152
13:51
17:01
EuroPodróże - clock icon 3h 9min
IC 81114
18:34
21:58
EuroPodróże - clock icon 3h 24min
TLK 53170
23:46
03:21
EuroPodróże - clock icon 3h 35min
TLK 83170

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast