Rozkład jazdy PKP na relacji Sopot - Kościan

Połączenia na trasie Sopot – Kościan obsługuje m. in. IC. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 04:58 z dworca Sopot. Ostatni pociąg do Kościan wyrusza o godzinie 21:26. Najszybszy przejazd oferuje pociąg MIESZKO. Podróż tym pociągiem trwa 04:09. Na trasie Sopot – Kościan kursują również inne pociągi: TLK - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Kościan.

04:58
09:10
EuroPodróże - clock icon 4h 11min
IC 5600/1
07:51
12:02
EuroPodróże - clock icon 4h 10min
IC 5312/3
09:59
14:15
EuroPodróże - clock icon 4h 16min
IC 53102/3
15:56
20:06
EuroPodróże - clock icon 4h 9min
IC 5604/5
21:26
02:39
EuroPodróże - clock icon 5h 13min
TLK 53172/3

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast