Rozkład jazdy pociągu na relacji Sopot - Aleksandrów Kujawski

Połączenia na trasie Sopot – Aleksandrów Kujawski obsługuje m. in. TLK. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 06:58 z dworca Sopot. Ostatni pociąg do Aleksandrów Kujawski wyrusza o godzinie 17:31. Najszybszy przejazd oferuje pociąg HUTNIK. Podróż tym pociągiem trwa 02:49. Na trasie Sopot – Aleksandrów Kujawski kursują również inne pociągi: IC - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Aleksandrów Kujawski.

06:58
10:09
EuroPodróże - clock icon 3h 11min
TLK 54100/1
11:18
14:09
EuroPodróże - clock icon 2h 50min
IC 5330/1
15:13
18:03
EuroPodróże - clock icon 2h 49min
IC 5420/1
17:31
20:49
EuroPodróże - clock icon 3h 18min
TLK 51114/5

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast