Rozkład jazdy PKP na relacji Słupsk - Koszalin

Połączenia PKP na trasie Słupsk – Koszalin obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 06:05 z dworca Słupsk. Ostatni pociąg do Koszalin wyrusza o godzinie 20:30. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek EIP Pendolino 3800. Podróż tym pociągiem trwa 00:40. Na trasie SłupskKoszalin kursują również inne pociągi: TLK, EIP Pendolino - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Koszalin.

06:05
06:46
EuroPodróże - clock icon 41min
IC 86102
07:09
08:08
EuroPodróże - clock icon 59min
IC 58100
08:22
09:03
EuroPodróże - clock icon 41min
TLK 38170
09:47
10:35
EuroPodróże - clock icon 48min
IC 84102
10:22
11:07
EuroPodróże - clock icon 45min
IC 58102
12:17
13:00
EuroPodróże - clock icon 43min
IC 58104
14:10
14:51
EuroPodróże - clock icon 41min
IC 18104
14:19
15:08
EuroPodróże - clock icon 49min
IC 84100
14:39
15:23
EuroPodróże - clock icon 44min
IC 18152
16:16
17:09
EuroPodróże - clock icon 53min
IC 18114

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast