Pociągi na relacji Sieradz - Kalisz. Rozkład jazdy PKP

Połączenia PKP na trasie Sieradz – Kalisz obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 07:06 z dworca PKP Sieradz. Ostatni pociąg do Kalisz wyrusza o godzinie 21:14. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek ASNYK. Podróż tym pociągiem trwa 00:33. Na trasie SieradzKalisz kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Kalisz.

07:06
07:39
EuroPodróże - clock icon 33min
IC 1620
07:20
07:54
EuroPodróże - clock icon 33min
IC 18109
09:38
10:12
EuroPodróże - clock icon 34min
IC 1622
11:30
12:03
EuroPodróże - clock icon 33min
IC 5620
12:22
12:56
EuroPodróże - clock icon 33min
IC 27102
17:12
17:47
EuroPodróże - clock icon 35min
IC 16102
18:12
18:46
EuroPodróże - clock icon 34min
IC 3720
18:23
18:56
EuroPodróże - clock icon 33min
IC 1626
21:14
21:55
EuroPodróże - clock icon 40min
IC 16106

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast