Rozkład jazdy PKP na relacji Siedlce - Międzyrzec Podlaski

Połączenia PKP na trasie Siedlce – Międzyrzec Podlaski obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 08:15 z dworca Siedlce. Ostatni pociąg do Międzyrzec Podlaski wyrusza o godzinie 22:03. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek KRASZEWSKI. Podróż tym pociągiem trwa 00:32. Na trasie SiedlceMiędzyrzec Podlaski kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Międzyrzec Podlaski.

08:15
08:48
EuroPodróże - clock icon 33min
IC 1114
12:05
12:38
EuroPodróże - clock icon 33min
IC 11100
14:00
14:32
EuroPodróże - clock icon 32min
IC 11150
16:18
16:51
EuroPodróże - clock icon 33min
IC 11102
18:08
18:42
EuroPodróże - clock icon 33min
IC 11104
22:03
22:37
EuroPodróże - clock icon 33min
IC 11106

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast