Rozkład jazdy PKP na relacji Rybnik - Wodzisław Śląski

Połączenia na trasie Rybnik – Wodzisław Śląski obsługuje m. in. IC. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 00:49 z dworca Rybnik. Ostatni pociąg do Wodzisław Śląski wyrusza o godzinie 21:10. Najszybszy przejazd oferuje pociąg CHOPIN. Podróż tym pociągiem trwa 00:13. Na trasie Rybnik – Wodzisław Śląski kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Wodzisław Śląski.

00:49
01:03
EuroPodróże - clock icon 13min
IC 14010/1
08:58
09:12
EuroPodróże - clock icon 14min
IC 14000/1
09:49
10:03
EuroPodróże - clock icon 13min
IC 14002/3
12:33
12:47
EuroPodróże - clock icon 13min
IC 34000/1
15:42
15:56
EuroPodróże - clock icon 13min
IC 34002/3
17:00
17:14
EuroPodróże - clock icon 14min
IC 14006/7
17:50
18:04
EuroPodróże - clock icon 14min
IC 54000/1
21:10
21:24
EuroPodróże - clock icon 14min
IC 14008/9

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast