Bilety na pociąg. Wyszukiwarka połączeń PKP - EuroPodróże

PKP Rybnik - Szklarska Poręba Dolna. Rozkład jazdy pociągów

Połączenia PKP na trasie Rybnik – Szklarska Poręba Dolna obsługuje m. in. IC. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 10:57 z dworca PKP Rybnik. Ostatni pociąg do Szklarska Poręba Dolna wyrusza o godzinie 10:57. Obecnie na trasie RybnikSzklarska Poręba Dolna nie kursują inne pociągi przewoźnika PKP Intercity. Pociąg kończy bieg na stacji Szklarska Poręba Dolna.

Rybnik Szklarska Poręba Dolna

Rybnik Szklarska Poręba Dolna

10:57
17:22

Rybnik

Szklarska Poręba Dolna

6h 25min
IC 4512IC 1638
Klasa 1: 137,00 PLNKlasa 2: 104,00 PLN
Wybierz

Jak kupić tani bilet Rybnik - Szklarska Poręba Dolna?

Kup bilet do Szklarska Poręba Dolna wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.

Kup bilet Rybnik - Szklarska Poręba Dolna przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast

Pokaż rozkład