Bilety na pociąg. Wyszukiwarka połączeń PKP - EuroPodróże

PKP Rejowiec - Zielona Góra Główna. Rozkład jazdy pociągów

Połączenia PKP na trasie Rejowiec – Zielona Góra Główna obsługuje m. in. IC. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 08:54 z dworca PKP Rejowiec. Ostatni pociąg do Zielona Góra Główna wyrusza o godzinie 12:56. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek GÓRSKI. Podróż tym pociągiem trwa 07:21. Na trasie RejowiecZielona Góra Główna kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Zielona Góra Główna.

Rejowiec Zielona Góra Główna

Rejowiec Zielona Góra Główna

08:54
16:16
RejowiecZielona Góra Główna
7h 21min
IC 2802
Klasa 2 od: 142 PLN
Klasa 1 od: 183 PLN
Wybierz
12:56
20:26
RejowiecZielona Góra Główna
7h 29min
IC 2704
Klasa 2 od: 108 PLN
Klasa 1 od: 141 PLN
Wybierz

Jak kupić tani bilet Rejowiec - Zielona Góra Główna?

Kup bilet do Zielona Góra Główna wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.

Kup bilet Rejowiec - Zielona Góra Główna przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast

Pokaż rozkład
PKP Rejowiec - Zielona Góra Główna - Rozkład jazdy pociągów | EuroPodróże