Pociągi na relacji Przeworsk - Kraków Płaszów. Rozkład jazdy PKP

Połączenia PKP na trasie Przeworsk – Kraków Płaszów obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 04:56 z dworca PKP Przeworsk. Ostatni pociąg do Kraków Płaszów wyrusza o godzinie 20:20. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek PORTA MORAVICA. Podróż tym pociągiem trwa 01:48. Na trasie PrzeworskKraków Płaszów kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Kraków Płaszów.

04:56
06:58
EuroPodróże - clock icon 2h 1min
IC 3604
06:57
08:59
EuroPodróże - clock icon 2h 2min
IC 3554
07:52
09:43
EuroPodróże - clock icon 1h 51min
IC 56
08:51
10:45
EuroPodróże - clock icon 1h 54min
IC 114
10:50
12:47
EuroPodróże - clock icon 1h 56min
IC 3804
11:57
13:45
EuroPodróże - clock icon 1h 48min
IC 107
12:35
14:45
EuroPodróże - clock icon 2h 9min
IC 37104
14:06
15:57
EuroPodróże - clock icon 1h 51min
IC 3602
14:55
17:00
EuroPodróże - clock icon 2h 5min
IC 3700
16:36
18:29
EuroPodróże - clock icon 1h 53min
IC 3600

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast