Pociągi na relacji Pionki Zachodnie - Lublin Zachodni. Rozkład jazdy PKP

Połączenia PKP na trasie Pionki Zachodnie – Lublin Zachodni obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 08:42 z dworca PKP Pionki Zachodnie. Ostatni pociąg do Lublin Zachodni wyrusza o godzinie 22:21. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek SZTYGAR. Podróż tym pociągiem trwa 00:52. Na trasie Pionki ZachodnieLublin Zachodni kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Lublin Zachodni.

08:42
09:36
EuroPodróże - clock icon 53min
IC 32100
10:47
11:40
EuroPodróże - clock icon 53min
IC 62102
15:31
16:26
EuroPodróże - clock icon 54min
IC 62100
18:42
19:36
EuroPodróże - clock icon 54min
IC 72102
19:36
20:28
EuroPodróże - clock icon 52min
IC 42100
22:21
23:22
EuroPodróże - clock icon 1h 1min
IC 82102

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast