Rozkład jazdy PKP na relacji Ozorków - Zgierz

Połączenia PKP na trasie Ozorków – Zgierz obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 06:54 z dworca Ozorków. Ostatni pociąg do Zgierz wyrusza o godzinie 21:15. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek CHEMIK. Podróż tym pociągiem trwa 00:14. Na trasie OzorkówZgierz kursują również inne pociągi: TLK - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Zgierz.

06:54
07:08
EuroPodróże - clock icon 14min
IC 1424
07:42
07:56
EuroPodróże - clock icon 14min
IC 5334
11:21
11:35
EuroPodróże - clock icon 14min
IC 5426
15:28
15:42
EuroPodróże - clock icon 14min
IC 5360
15:39
15:53
EuroPodróże - clock icon 14min
TLK 54102
18:15
18:29
EuroPodróże - clock icon 14min
IC 7322
19:18
19:32
EuroPodróże - clock icon 14min
IC 5420
21:15
21:33
EuroPodróże - clock icon 18min
IC 5132

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast