Rozkład jazdy PKP na relacji Ozorków - Łódź Kaliska

Połączenia PKP na trasie Ozorków – Łódź Kaliska obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 06:54 z dworca Ozorków. Ostatni pociąg do Łódź Kaliska wyrusza o godzinie 21:15. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek WITKACY. Podróż tym pociągiem trwa 00:27. Na trasie OzorkówŁódź Kaliska kursują również inne pociągi: TLK - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Łódź Kaliska.

06:54
07:24
EuroPodróże - clock icon 30min
IC 1424
07:42
08:10
EuroPodróże - clock icon 28min
IC 5334
11:21
11:49
EuroPodróże - clock icon 28min
IC 5426
15:28
15:55
EuroPodróże - clock icon 27min
IC 5360
15:39
16:11
EuroPodróże - clock icon 32min
TLK 54102
18:15
18:42
EuroPodróże - clock icon 27min
IC 7322
19:18
19:49
EuroPodróże - clock icon 31min
IC 5420
21:15
21:47
EuroPodróże - clock icon 32min
IC 5132

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast