Rozkład jazdy PKP na relacji Międzyzdroje - Kostrzyń

Połączenia PKP na trasie Międzyzdroje – Kostrzyń obsługuje m. in. TLK. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 11:19 z dworca Międzyzdroje. Ostatni pociąg do Kostrzyń wyrusza o godzinie 21:29. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek CHEŁMOŃSKI. Podróż tym pociągiem trwa 02:15. Na trasie MiędzyzdrojeKostrzyń kursują również inne pociągi: IC Intercity - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Kostrzyń.

11:19
13:39
EuroPodróże - clock icon 2h 20min
TLK 82102
13:35
15:50
EuroPodróże - clock icon 2h 15min
IC 83104
21:29
23:50
EuroPodróże - clock icon 2h 21min
TLK 81170

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast