Rozkład jazdy pociągu na relacji Lublin Główny - Wrocław Główny

Połączenia na trasie Lublin Główny – Wrocław Główny obsługuje m. in. TLK. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 04:55 z dworca Lublin Główny przy ulicy Plac Dworcowy, Lublin. Ostatni pociąg do Wrocław Główny wyrusza o godzinie 15:57. Najszybszy przejazd oferuje pociąg WYCZӣKOWSKI. Podróż tym pociągiem trwa 06:26. Na trasie Lublin Główny – Wrocław Główny kursują również inne pociągi: IC - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Wrocław Główny przy ulicy marsz. Jozefa Piłsudskiego 105, 50-001 Wrocław.

04:55
11:21
EuroPodróże - clock icon 6h 26min
TLK 28102/3
06:35
15:15
EuroPodróże - clock icon 8h 40min
IC 2601/0
11:00
18:22
EuroPodróże - clock icon 7h 22min
IC 26100/1
12:10
19:25
EuroPodróże - clock icon 7h 15min
IC 2620/1
15:57
22:33
EuroPodróże - clock icon 6h 36min
IC 26102/3

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast