PKP Łódź Chojny - Stalowa Wola Centrum. Rozkład jazdy pociągów
Połączenia PKP na trasie Łódź Chojny – Stalowa Wola Centrum obsługuje m. in. IC. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 04:17 z dworca PKP Łódź Chojny. Ostatni pociąg do Stalowa Wola Centrum wyrusza o godzinie 14:29. Na trasie Łódź Chojny – Stalowa Wola Centrum kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Stalowa Wola Centrum.
Łódź Chojny Stalowa Wola Centrum
Łódź Chojny Stalowa Wola Centrum
Jak kupić tani bilet Łódź Chojny - Stalowa Wola Centrum?
Kup bilet do Stalowa Wola Centrum wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.
Kup bilet Łódź Chojny - Stalowa Wola Centrum przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.