Rozkład jazdy PKP na relacji Łochów - Białystok

Połączenia PKP na trasie Łochów – Białystok obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 06:28 z dworca Łochów. Ostatni pociąg do Białystok wyrusza o godzinie 22:28. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek ZAMENHOF. Podróż tym pociągiem trwa 01:19. Na trasie ŁochówBiałystok kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Białystok.

06:28
07:54
EuroPodróże - clock icon 1h 26min
IC 1000
08:38
10:06
EuroPodróże - clock icon 1h 28min
IC 144
10:44
12:13
EuroPodróże - clock icon 1h 29min
IC 61106
12:45
14:12
EuroPodróże - clock icon 1h 27min
IC 61104
14:15
15:35
EuroPodróże - clock icon 1h 20min
IC 4122
15:58
17:18
EuroPodróże - clock icon 1h 20min
IC 6124
17:27
18:49
EuroPodróże - clock icon 1h 22min
IC 81102
19:26
20:46
EuroPodróże - clock icon 1h 20min
IC 6520
21:27
22:47
EuroPodróże - clock icon 1h 19min
IC 1002
22:28
23:50
EuroPodróże - clock icon 1h 21min
IC 10161

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast